Співробітники Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби,  провели санкціоновані судом обшуки складських та офісних приміщень одного із суб’єктів підприємницької діяльності, який займається оптовою торгівлею тютюнових виробів. 

За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено понад 276  найменувань тютюнових виробів відомих марок у кількості майже 4,4 млн пачок на загальну орієнтовну суму понад 246  млн гривень, які не мають документального підтвердження їх походження та якості. Наразі вирішується питання про накладення арешту на вказані товарно-матеріальні цінності. Досудове розслідування триває, - повідомляє прес-служба ДФС.

“З початку мого призначення, я визначив для себе ряд ключових показників необхідних для досягнення в роботі ДФС. Моя команда проаналізувала сильні та слабкі сторони, які найбільше впливають на результати роботи. Ми змінили пріоритети в напрямку системного підходу та акцентували увагу на використанні аналітичної складової для досягнення результативності на ефективності. За підсумками діяльності Служби з  початку року, можна стверджувати про досягнення високого рівня в боротьбі з тіньовою економікою", - зазначив Голова ДФС Вадим Мельник.

"Діяльність ДФС по боротьбі з тінню в багатьох напрямках досягла кращих результатів у порівнянні з попередніми річними показниками. А співвідношення між досягнутими результатами та затраченими ресурсами показали ефективність роботи податкової міліції.  З початку року співробітники ДФС вже вилучили близько 18 млн пачок тютюнових виробів”, – додав Мельник.