Тренувальний стрибок був здійснений на висоті 600 метрів / фото УНІАН

На одному з українських аеродромів під час навчально-тренувальних стрибків з парашутом загинув 19-річний курсант Одеської військової академії. 

Як повідомляє Державне бюро розслідувань, трагедія сталася 14 травня. Тренувальний стрибок курсант 2 курсу факультету підготовки спеціалістів Військової розвідки та Сил спеціальних операцій здійснив на висоті 600 метрів. 

"За попередньою інформацією, стабілізаційний парашут зачепився за вертоліт, пошкодився та обмотався довкола ноги курсанта, а також перешкодив відкриттю основного парашута. Юнака почало обертати в повітрі, а запасний парашут не встиг повністю розкритися. Хлопець загинув одразу на місці події", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

За фактом загибелі курсанта розпочато досудове розслідування. Попередня кваліфікація правопорушення – недбале ставлення до військової служби, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 425 КК України).

Загибель курсантів внаслідок вибуху снаряда на Харківщині

31 травня 2023 року у Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України у Харківській області внаслідок вибуху снаряда загинули двоє курсантів Національного університету цивільного захисту – Роман Сліпець та Євген Кочетов. Ще один студент дістав поранення.

У загибелі обвинуватили колишнього начальника кафедри університету цивільного захисту та працівника ДСНС, який привіз снаряд до навчального центру.

Смерть курсантів настала внаслідок вибуху артилерійського далекобійного осколково-фугасного снаряду калібру 152 мм.

Вас також можуть зацікавити новини: