Спецслужби прибули конфіскувати частину товару в рамках кримінальної справи / фото "Думська"

На території ринку "Сьомий кілометр", розташованому в передмісті Одеси, сталося зіткнення місцевих представників турецької громади зі співробітниками СБУ, які спробували вивезти партію тканини і фурнітури в рамках розслідування.

Про це повідомляє "Думская".

"Підприємець, у якого хотіли забрати тканини, збирався вчинити акт самоспалення – облився бензином. На щастя, його втримали. Під'їхали члени громади були налаштовані агресивно і кидалися на спецпризначенців, які ледь не відкрили вогонь. Коли приїхали журналісти і громадські діячі, ситуація дещо стабілізувалася, але СБУшників з товаром як і раніше не випускають з території ринку", - зазначено в повідомленні.

Після спроби самоспалення уродженцю Туреччини стало погано і медикам довелося госпіталізувати потерпілого.

Відомо, що спецслужби прибули конфіскувати частину товару в рамках кримінальної справи щодо ухилення від податків в особливо великих розмірах, дозвіл на це дав Шевченківський суд Києва. Справа стосується місцевого торговця, який співпрацює з Китаєм - громадян Туреччини, за інформацією правоохоронців, серед підозрюваних немає.

Зазначається, що після приїзду ЗМІ ситуація стабілізувалася, проте в якийсь момент група "Альфа" прорвала оточення місцевих продавців турецької національності і вивезла товар. При цьому були затримані три особи.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram