lv.npu.gov.ua

Жінка, яку підозрюють у вбивстві двох доньок у Львівській області, є колишньою моделлю.

Місцеві ЗМІ вже написали про психічне захворювання у загиблої. Однак, у поліції цю інформацію коментувати відмовилися. У селі Велика Волосянка, де жінка жила останні кілька років, кажуть, що дивної поведінки за нею ніколи не помічали, йдеться в сюжеті ТСН.

Вбивство сталося на базі відпочинку за 125 кілометрів від Львова. За високими дерев'яними воротами відразу кілька будинків для відпочинку. В одному з них і знайшли тіла матері та її двох маленьких доньок. За словами правоохоронців, жінка вистрілила в них, а потім застрелилася сама.

Читайте такожНа Львівщині хлопець ледь не вбивши матір колишньої та застрелився (відео)

У поліції кажуть, усі постріли були зроблені з мисливської рушниці, яка лежала поруч із тілом молодої жінки. І впевнено констатують, що саме мати дівчаток - єдина підозрювана у злочині.

За даними поліції, цей комплекс відпочинку належить родині померлої й жінка переїхала сюди зі Львова, щоб допомагати з бізнесом. У самому Львові на неї зареєстровані три будівлі. На одній із них - вивіска про продаж.

36-річна мати дівчаток вела в соцмережах сторінку, де в більшості повідомлень писала на тему психології.

У селі родину називають дуже порядною й успішною.

"Людина, з якої батьки всі повинні були брати приклад. Вихована, врівноважена", - каже вчителька Стрілківського ліцею Марія Савчак.

Інші сусіди кажуть, сім'я з дітьми деякий час жила в цьому будинку. Але з часу їх переїзду в село, тут майже нікого не буває. У те, що сталося, не можуть повірити.

"Не може бути, і вона хороша була жінка. Щось перемкнуло їй, видно, я не знаю. Вона завжди привітна була", - каже сусідка.

З батьком дівчаток, за словами сусідів, жінка розлучена. Чи підтримувала вона з ним стосунки - поки невідомо.

Розстріл родини у Львівській області: що відомо

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram