Найближчої ночі в Україні будуть заморозки / колаж УНІАН, фото Pixabay, Укргідрометцентр

Найближчої ночі Україну скують заморозки. Про це свідчить прогноз Українського гідрометцентру.

"Мінус" у повітрі та на поверхні грунту, за даними синоптиків, очікується у багатьох областях.

"Вночі 20 квітня у західних, північних та Вінницькій областях сильні заморозки 0...-3° (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий)", - повідомили в Укргідрометцентрі.

Відео дня

Також у Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях заморозки 0...-5° очікуються на поверхні грунту. Через це оголошено І рівень небезпечності, жовтий.

Вночі 20 квітня в Україні будуть сильні заморозки / фото Укргідрометцентр

Погода в Україні - прогноз на вихідні

Про те, що найближчої ночі в Україні будуть заморозки, каже й синоптик Наталка Діденко. За її даними, вони очікуються у більшості областей, окрім півдня та південного сходу.

"А ось вдень в Україні потеплішає до +12...+18 градусів", - прогнозує синоптик.

Вдень 20 квітня, за її даними, дощі пройдуть місцями на заході, у центральних областях та на півдні України. Також у суботу на сході та півдні очікується сильний вітер.

"У Києві найближчої ночі також заморозки 0...-2 градуси, завтра вдень потеплішає до +14...+15 градусів. Вдень південно-східний вітер стихне, буде помірний чи слабкий. У столиці в суботу - без опадів", - розказала синоптик.

У неділю очікується активний циклон із півдня, тому погода ускладниться.

"Очікуються дощі, сильний вітер, температура повітря повсюди, окрім східних областей, знизиться", - попереджає Наталка Діденко.

Вас також можуть зацікавити новини: