этот материал доступен на русском

Релігійні провокації та теракти: в СБУ розповіли, як РФ може створити привід для відкритого воєнного вторгнення

19:47, 10 грудня 2018
Політика
2006 0
СБУ створила інформаційні буклети українською та англійською мовами / фото УНІАН

Інспірування російськими спецслужбами міжконфесійних конфліктів в Україні у поєднанні з провокаціями прямої терористичної дії може стати приводом для відкритого воєнного вторгнення Збройних сил Російської Федерації в нашу країну.

Як повідомляється на сайті Служби безпеки України, на цьому наголосив голова СБУ Василь Грицак.

Читайте такожВиконавець культової ролі комісара Каттані потрапив до «чорного списку» Мінкульту

Зазначається, що в рамках продовження інформування громадськості про форми і методи російської агресії Служба безпеки України презентує серію спеціальних інформаційних буклетів.

Перші два випуски присвячені терористичній діяльності спецслужб РФ в Україні та використанню Росією у гібридній війні релігійних структур Української православної церкви Московського патріархату.

Буклети, які видані українською та англійською мовами, містять спеціальні QR-коди, що надають можливість прямого доступу до компільованої інформації про відповідні факти російської злочинної діяльності як викриті СБУ, так і зібрані громадськими активістами.

При цьому зауважується, що тематика перших випусків є невипадковою.

У зв’язку з цим голова СБУ зазначив, що "цілеспрямоване інспірування російськими спецслужбами міжконфесійних конфліктів в Україні у поєднанні з провокаціями прямої терористичної дії може стати приводом для відкритого військового вторгнення ЗС РФ в нашу країну".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter