этот материал доступен на русском

"Життя та здоров’я військових": Зеленський окреслив пріоритети командирів у районі ООС

16:04, 26 червня 2019
Політика
458 0
Президент заслухав доповідь глави Генштабу / фото УНІАН

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що збереження життя та здоров’я особового складу повинно стати головним пріоритетом роботи командирів усіх рівнів у районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі.

На цьому Зеленський наголосив після заслуховування доповіді начальника Генерального штабу – головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака щодо стану справ у ЗСУ, перебігу їхнього реформування та шляхів вирішення проблемних питань, повідомляє прес-служба глави держави.

Читайте такожЗеленський узгодив стратегічні цілі та порядок застосування ЗСУ

Президент наголосив, що в зоні проведення ООС необхідно забезпечити належні умови життєдіяльності особового складу всіх складових сектору безпеки та оборони, які беруть участь в операції.

«Збереження життя та здоров’я особового складу повинно стати головним пріоритетом роботи командирів усіх рівнів. А для цього доцільно надати командирам усіх рівнів максимальну ініціативу та повноваження в ухваленні рішень – із чіткою відповідальністю за результати їхнього виконання», – сказав Зеленський.

Президент звернув увагу Генштабу ЗСУ на необхідність вжиття заходів, спрямованих на недопущення виникнення на арсеналах, базах та складах надзвичайних ситуацій. Насамперед йдеться про запобігання диверсіям і терактам.

Також глава держави ознайомився з роботою Центру оперативного управління та контролю Об’єднаного оперативного штабу Збройних сил України.

Як повідомляв УНІАН, президент України Володимир Зеленський наголосив на необхідності підвищення інтенсивності оборонної реформи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter