Субота,
21 жовтня 2017
Наші спільноти

ВР розгляне звернення до ЄС щодо будівництва газопроводів в обхід України (наживо)

Сьогодні Верховна Рада України розглядатиме проект постанови про звернення до парламентів та органів виконавчої влади держав-членів Європейського Союзу щодо посилення співпраці в галузі енергетичної безпеки та потенційних ризиків реалізації проектів із будівництва транзитних газопроводів в обхід України.

Сьогодні у ВР розглядатиметься також низка питань фінансів і банківської діяльності / УНІАН
Сьогодні у ВР розглядатиметься також низка питань фінансів і банківської діяльності / УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні також передбачається розглянути проект постанови №5346 від 03.11.2016 про дострокове припинення повноважень депутата Олексія Савченка ("Блок Петра Порошенка") у зв’язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень (6 жовтня 2016 року указом президента № 435 Савченка Олексія Юрійовича призначено головою Миколаївської обласної державної адміністрації – УНІАН).

Сьогодні у парламенті розглядатиметься також низка питань фінансів і банківської діяльності, а також питання правоохоронної діяльності. Зокрема, це законопроект про оперативно-розшукову діяльність та про дисциплінарний статут Національної поліції.

ВР завтра може розглянути законопроект про запобігання та протидію домашньому насильству

Також розглядатимуться два законопроекти, які стосуються правил зарахування строку попереднього ув'язнення.

Серед законопроектів, які планується включити до порядку денного, є питання запобігання та протидії домашньому насильству, а також питання відшкодування фізичним особам шкоди, завданої зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку