Президент РФ Володимир Путін хоче, щоб росіяни народжували більше дітей / скріншот

Президент Росії Володимир Путін заявив, що РФ зіткнулася зі "складними демографічними викликами". Щоб їх подолати, диктатор закликав росіян народжувати більше дітей.

Про це, як пише The Moscow Times, диктатор заявив на засіданні Всесвітнього російського народного збору. За словами Путіна, росіянам необхідно "відроджувати традиції багатодітності в сім'ях". 

Президент РФ зазначив, що у багатьох народів Росії "зберігається традиція міцної, багатопоколінної сім'ї, де виховуються четверо, п'ятеро і більше дітей". Він наголосив, що раніше в російських сім'ях було по сім-вісім дітей, якщо не більше.

Відео дня

"Давайте ці чудові традиції зберігати і відроджувати. Багатодітність, велика сім'я мають стати нормою, способом життя для всіх народів Росії", – сказав Путін.

При цьому російський диктатор підкреслив, що "неможливо" вирішити демографічні проблеми Росії тільки за допомогою грошей, пільг, соціальних виплат і допомог. 

Інші новини Росії

В Росії відправили на війну проти України розумово відсталого ув'язненого. Він не вміє читати і писати, проте проблеми в цьому ніхто не побачив. Семен Карманов потрапив до в'язниці в 2020 році за крадіжку 5 тисяч рублів і повинен був вийти через кілька місяців, але він підписав контракт з Міноборони РФ.

Родичі росіянина вважають, що військовий квиток Карманову зробили в колонії, оскільки він не перебував на обліку у військкоматі через інвалідність. 

Тим часом в Набережних Челнах росіяни назвали новонароджену дочку Росія-Святосія-Святоросія. Це вже 14-та дитина в сім'ї.

Вас також можуть зацікавити новини: