Російські пропагандисти погрожують світу ядерною війною / скріншот

Російський пропагандист Володимир Соловйов вчергове пригрозив світу ядерною війною з Росією, наслідком якої стане знищення всього живого.

Відповідну заяву він зробив в ефірі своєї авторської програми, обговорюючи з іншими пропагандистами постачання західного озброєння Україні.

"Ми котимося до такого посилення, ми котимося до таких реально кривавих сторінок світової історії, що всі ті, які говорять: "Ми вважаємо для себе, що немає ніяких обмежень, які були у пакті Росії та НАТО. Ми зараз поставимо, що хочемо і куди хочемо"... Ну, спробуйте, спробуйте", - пригрозив Соловйов.

Відео дня

"Нам би ось це пережити. Якщо все буде розвиватися, як розвивається, то десь на Байкалі залишиться пара мутантів, все інше буде знищено потужним ядерним ударом. До цього все йде. Притому вже не в залежності від бажання якоїсь зі сторін. Тому що якщо зараз НАТО вирішить, що воно може розміщувати на наших кордонах все, що завгодно. Вони зараз будуть все більше і більше нав'язувати американську зброю Україні... Україна зараз візьме і потрапить по одній з наших ядерних станцій, і понеслася. Процес буде з такою швидкістю некерованою, що мало нікому не здасться. Жахнемо, і нічого не буде", – заявив пропагандист.

Раніше Соловйов не раз погрожував світу ядерною війною, в тому числі називаючи її "оптимістичним варіантом" для Росії.

Вас також можуть зацікавити новини: