Жорін прокоментував теракт у Дагестані / Скриншот

Останні події у Дагестані є "тизером" майбутнього усієї Російської Федерації. Таку думку висловив екс-командир полку "Азов", майор Збройних сил України, заступник командира 3 окремої штурмової бригади Максим Жорін.

"Території, де така кількість ворогуючих світоглядів та ідеологія тероризму разом з тєрпільством, рано чи пізно приречена пережити громадянську війну та розвалитись нах**. Ми в рамках своїх можливостей маємо цьому сприяти - аби прискорити ці процеси", - написав він у своєму Telegram-каналі.

Водночас військовослужбовець додав, що не вірить у масову боротьбу росіян за свою свободу. "Думаю, що з часом вони такі цінності вже взагалі не розуміють", - додав Жорін.

Відео дня

Теракт у Дагестані

Як повідомляв УНІАН, 23 червня озброєні чоловіки скоїли напади на православні церкви та синагоги у Махачкалі та Дербенті. Також повідомлялося про напад на пост ДПС.

Внаслідок зіткнень загинули 15 поліцейських та четверо цивільних, серед яких  протоієрей. П'ятьох нападників вбили, за даними ЗМІ, троє з них - сини і племінник глави Сергокалинського району Магомеда Омарова.

Попри це, депутат російської Держдуми Абдулхакім Гаджієв звинуватив Україну та НАТО у причетності до цих терактів. 

Вас також можуть зацікавити новини: