Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Android-пристрої почнуть впізнавати своїх власників без пароля

Компанія Google до кінця цього року надасть розробникам технологію Project Abacus, що дозволяє отримувати доступ до Android-додатків без введення пароля.

Android / 4idroid.com
До уваги приймаються голосові інтонації, риси обличчя / 4idroid.com

За допомогою вбудованих сенсорів гаджета алгоритм розраховує для кожного користувача показник Trust Score, що визначає, наскільки людина схожа на власника пристрою, передає Lenta.ru. До уваги беруться голосові інтонації, риси обличчя, швидкість набору тексту, розташування, а також відстань до найближчих Bluetooth-передавачів і точок доступу Wi-Fi.

Google представив оновлену версію операційної системи Android Wear

Прості програми на зразок ігор зможуть запускатися з невисоким показником автентичності, в той час як важливі сервіси (наприклад, банківські) будуть вимагати Trust Score, близький до максимального.

Перші тести Project Abacus почалися в 2015 році в навчальних закладах, у червні цього року його почнуть тестувати великі фінансові організації.

У березні Google дозволив користувачам платіжного сервісу Android Pay здійснювати покупки, підтверджуючи свою особистість голосом за допомогою програми Hands Free. Смартфон при цьому не вимагає активації.

Hands Free знаходиться в стадії тестування, до якого залучаються жителі південного Сан-Франциско. Серед закладів, де можливо оплатити рахунок голосовою командою - ресторани швидкого харчування mcdonald's і Papa John's.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку