Google знову очолив список найбільш відвідуваних ресурсів в Україні

19:47, 22 листопада 2016
Наука та IT
541

Також у рейтинг потрапили домени Vkontakte, Youtube.com, Yandex, Odnoklassniki і Mail.ru та Facebook.

Ілюстрація REUTERS

Пошукова система Google у жовтні 2016 року в черговий раз очолила список найбільш відвідуваних інтернет-ресурсів (доменів) в Україні, йдеться в повідомленні прес-служби Інтернет Асоціації України (Інау).

Згідно з повідомленням, у дослідженні, проведеному агентством Factum Group Ukraine за замовленням асоціації, брало участь 5 тисяч інтернет-користувачів зі всієї України.

За даними дослідження, середнє значення денної частки аудиторії (середньоденна частка) у жовтні у Google склало 63% відвідувачів. Далі в рейтингу розташувалися домени Vkontakte (середньоденна частка – 52%), Youtube.com (41%), Yandex (40%), Odnoklassniki і Mail.ru (34% і 33% відповідно) і Facebook (23%). В інших доменів середньоденна частка склала менше 20%.

У рейтингу доменів, ранжованих за охопленням користувачів (частці людей серед цільової аудиторії, які відвідували ресурс принаймні один раз за місяць), також лідирував Google. На частку цього ресурсу довелося 79% користувачів. Друге і третє місця в цьому рейтингу посіли домени Vkontakte (72%) і Youtube.com (71%). Далі йдуть Yandex (67%), Mail.ru (66%), olx.ua (51%) і Rozetka (50%). В інших інтернет-ресурсів охоплення становить менше половини аудиторії.

У дослідженні враховувалася загальна кількість осіб, що відвідали інтернет-ресурси з комп'ютерів та мобільних пристроїв (Android).

Читайте такожMail.ru припиняє обмін трафіком з Україною

При цьому ресурси google.com.ua, google.com, google.ru та інші були об'єднані в ресурс Google. Також були об'єднані: Yandex.ua, yandex.ru, ya.ru – в Yandex; odnoklassniki.ru, odnoklassniki.ua, ok.ru – в Odnoklassniki; vkontakte.ru, vk.com – в Vkontakte; rozetka.ua, rozetka.com.ua – в rozetka. При цьому охоплення сайтів соціальних мереж вище, ніж зареєстрована в них кількість користувачів: він включає також факти заходу на будь-які сторінки мережі незареєстрованих користувачів. Якщо користувач має два або більше відвідування ресурсу, в охопленні він обліковується один раз.

Довідка УНІАН. Factum Group Ukraine – дослідний холдинг, який займається проведенням соціологічних і маркетингових досліджень. У структуру холдингу входять також польові компанії, що володіють всіма необхідними ресурсами для збору даних. Основна мета дослідження, яке проводить компанія Factum Group Ukraine на замовлення Інау, – аналіз відвідуваності веб-ресурсів і соціально-демографічний профіль їх відвідувачів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter