63% опитаних вважають, що українська мова повинна бути єдиною державною / фото УНІАН

63% опитаних українців вважають, що українська мова повинна бути єдиною державною мовою.

Про це йдеться у переданих УНІАН результатах опитування Соціологічної групи «Рейтинг» в рамках спецпроекту «Портрети регіонів».

«63% вважають, що українська мова повинна бути єдиною державною. 17% - за надання російській мові статусу державної, 15% підтримують надання їй статусу офіційної в окремих регіонах», - йдеться в результатах дослідження.

Читайте такожПонад половина українців вважають політичну ситуацію в країні напруженою - опитування

При цьому зауважується, що вищий рівень підтримки ідеї надання російській будь-якого статусу в Україні - у Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Одеській областях.

*** Соціологічною групою «Рейтинг» в рамках проекту «Портрети регіонів» з 16 листопада по 10 грудня було проведено опитування серед громадян України віком від 18 років в усіх областях України та м. Києві (за виключенням окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим).

У дослідженні методом особистого інтерв’ю було опитано 40 тис. респондентів (по 1600 у кожній області). Вибірка репрезентативна за типом поселення, віковою та гендерною структурою кожної області. Похибка на рівні кожної окремої області становить не більш як 2,4%, на рівні України - не більш як 0,5%.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram