3D-тури по музеях також доступні в режимі Street View) на Картах Google / UKRAINE.GOOGLEBLOG.COM

Компанія Google разом з Міністерством культури України створили віртуальний тур по 7-ми музеях під відкритим небом в різних областях. Вирушить у віртуальний тур музеями в 3D можна на сайті проекту.

Крім віртуальної подорожі, на сайті можна дізнатися про історію життя в різних регіонах, а також ознайомитися з народною архітектурою та побутом. 3D-тури по музеях також доступні в режимі Street View) на Картах Google.

Як повідомляє ВВС Україна, проект є частиною кампанії "Автентична Україна" і складається з музеїв народної архітектури та побуту в Києві (Пирогово), Львові ("Шевченківський гай"), Переяславі-Хмельницькому та Ужгороді, а також з Центру народознавства "Мамаєва Слобода" (Київ), Запорізької Січі - заповідника "Хортиця" (Запоріжжя) і резиденції Богдана Хмельницького в Чигирині.

Читайте такожМінкульт звернеться в ЮНЕСКО щодо виставки в Москві артефактів з Криму

Віртуальна екскурсія доступна трьома мовами - українською, російською та англійською. 360-градусні панорами дають змогу прогулятися по території музеїв, заглянути всередину будинків та ознайомитися з експозиціями.

В рамках кампанії "Автентична Україна" вже представлені віртуальні тури по дерев'яним церквам карпатського регіону, які вважаються світовою спадщиною ЮНЕСКО, і 3D-тур по Київському національному академічному театру оперети.

Нагадаємо, раніше експерти підрахували, у скільки обійшлося будівництво нових семи чудес світу сьогодні. Рекордсменом за вартістю виявилася Велика Китайська стіна.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram