Коли останній дзвоник 2024 / УНІАН

Останній дзвоник в Україні 2024 року пройде в умовах війни. Через військові дії школи, згідно з рішенням Міносвіти і науки України, можуть самостійно, залежно від ситуації в регіоні, встановлювати дати завершення навчального процесу. Розповідаємо, коли планується останній дзвоник 2024 року та випускні в більшості навчальних закладів.

Коли звучить останній дзвоник у 2024 році

Навчальний рік у школах, згідно з постановою Кабміну №782 розпочався, як і зазвичай, 1 вересня 2023 року, але ось триватиме він на місяць довше - до 28 червня 2024 року. Такими є загальні рекомендації щодо освітнього процесу, але водночас, у Міносвіти зазначають, що дату завершення навчального року можуть на місцях визначати педради та керівники шкіл - залежно від рівня освітніх втрат. Але свято останнього дзвоника не залежатиме від цього, його цього року планують провести раніше, ніж торік - наприкінці травня.

Останній дзвоник 2024, незалежно від тривалості навчального року, у більшості шкіл пролунає 31 травня.

Відео дня

До 28 червня ж може тривати атестація, компенсаторні заняття та інші заходи освітньої програми в навчальних закладах, де, наприклад, освітній процес часто переривався через обстріли. У деяких містах, наприклад у Харкові, додаткові заняття пропонують також проводити в серпні.

Коли випускний у 9 класів 2024 і коли випускаються 11-ті

Що стосується випускних, то в 11-х класах дати залежатимуть від іспитів - основна сесія НМТ (національного мультипредметного тесту) почалася 14 травня і триватиме до 25 червня. У 9-х класах випускні, як правило, проходять раніше. Таким чином:

  • випускний у 9-х класах планують провести з 10 по 21 червня;
  • випускний у 11-х класах - з 25 по 30 червня.

Але знову-таки - час проведення цих заходів залежатиме від ситуації в тому чи іншому регіоні, і кожен навчальний заклад самостійно визначає дату випускного.

Раніше ми розповідали, коли літні канікули 2024 в Україні - що про це відомо.

Вас також можуть зацікавити новини: