Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року в результаті вибуху автомобіля / фото УНІАН

Захист Андрія Антоненка вважає, що правоохоронці не розглядали інформацію про причетність білоруських спецслужб до вбивства Павла Шеремета.

Про це йдеться у заяві юридичної компанії "Сенс Україна".

"Ретельно вивчивши усі представлені слідством "докази", захист стверджує, виходячи з наявних матеріалів, що раніше версія причетності білоруських спецслужб взагалі не досліджувалася і не розглядалася. Ба більше, про неї також постійно забували міністр і його заступники, керівники поліції, прокурори і слідчі під час своїх пропагандистських заяв і виступів перед законодавцями і під час телевізійних шоу, всіма силами намагаючись увести громадськість в сторону від цієї версії. Лунали слова і Росія, і ПТСР, і екстремізм, і шизофренія виконавців, але про Білорусь — жодної згадки.

В компанії додали, що "якщо причетність білоруських спецслужб до цього вбивства підтвердиться, то виникне питання чи не свідомо керівники МВС і Нацполіції покривали як замовників так і виконавців, вказуючи на завідомо непричетних осіб і на хибні версії мотиву, подібно тому, як це робилося на початку розслідування вбивства Катерини Гандзюк".

Білоруський слід у вбивстві Шеремета: що відомо

  • 4 січня білоруські активісти оприлюднили аудіозаписи, які нібито свідчать про підготовку вбивства Шеремета співробітниками Комітету держбезпеки Білорусі. Вони стверджують, що аудіозапис був зроблений 11 квітня 2012 року нібито в кабінеті на той час голови Комітету держбезпеки Білорусі Вадима Зайцева.
  • У Національній поліції України заявили, що отримали документи та аудіозаписи про можливих замовників вбивства журналіста, і розслідують їх.
  • У Міністерстві внутрішніх справ стверджують, що матеріали про причетність вищого керівництва Білорусі до усунення політичних опонентів, зокрема журналіста Павла Шеремета, які з’явилися у мережі, відповідають нинішній версії слідства. Тому на справу рок-музиканта та військового Андрія Антоненка (Riffmaster), дитячого хірурга та волонтера Юлії Кузьменко ("Лиса") та військової медсестри Яни Дугарь вони ніяк не вплинуть.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram