Розіграні останні на сьогодні комплекти нагород Олімпійських ігор-2008 у Пекіні.

*** Китайський важкоатлет Юн Люй приніс своїй країні 25-е золото. Люй виграв змагання у ваговій категорії до 85 кілограмів. Друге місце посів білорус Андрій Рибаков. Бронзова медаль дісталася Тіграну Варбану Мартиросяну з Вірменії.

*** Китайські бадмінтоністки Цзінь Ду і Ян Юй виграли золото Олімпіади-2008 в жіночому парному розряді. У фіналі вони перемогли представниць Південної Кореї Ле Хе Чон і Лі Ген Вон. Бронзові медалі виборов ще один китайський дует Ілі Вэй /Явэнь Чжан, обігравши в матчі за третє місце японок Міюкі Маєду і Сатоко Суєтсуну.

Рахунок фінальної зустрічі - 21:15, 21:13 на користь китаянок. Для збірної Китаю це золото стало вже 26-м на Олімпіаді-2008.

*** Ефіопська легкоатлетка Тірунеш Дібаба стала олімпійською чемпіонкою в бігові на десять тисяч метрів. Дібаба виграла забіг з результатом 29 хвилин, 54,68 секунди, встановивши олімпійський рекорд. Друге місце посіла спортсменка з Туреччини Ельван Абейлегессе, а бронза дісталася американці Шалейн Фланаган.

*** Після дискваліфікації Кіма Чжон Су з КНДР за допінг, китайський стрілець Цзунлян Тань і російський Володимир Ісаков одержать, відповідно, срібну і бронзову медалі Олімпіади-2008 в стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 50 метрів . Північнокорейський спортсмен зайняв у цьому виді програми друге місце, а у китайця і росіянина були 3-й і 4-й результат.

Крім того, у Кім Чжон Су була бронзова медаль в стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів (9 серпня). Тепер бронзова нагорода має перейти до 4-го за очками - американця Джейсона Тернера.

Як зазначає AFP, Кім Чжон Су був викритиий у вживанні заборонених "бета-блокаторів". Про це повідомила представник Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Жізель Девіс.

За матеріалами олімпійського проекту Ленты.ру

Таким чином, до кінця сьомого дня змагань в медальному заліку:

1. Китай - 41 медаль, за день +6 (26 золотих, 9 срібних, 6 бронзових; вчора було 22-8-5)