Фернандіньо / REUTERS

Півзахисник "Манчестер Сіті" Фернандіньо грубо висловився про систему видеопомощи арбітрам (VAR), через яку "городяни" не змогли вийти в півфінал Ліги чемпіонів.

Про це в Twitter повідомив журналіст Mirror Саймон Маллок.

"Попросив Фернандіньо сказати щось після матчу. Він сказав два слова: "На*** VAR", - написав журналіст.

Нагадаємо, в матчі-відповіді 1/4 фіналу ЛЧ "Ман Сіті" обіграв "Тоттенхем" (4:3), але не пройшов у півфінал через правило виїзних голів (у першому матчі "городяни" програли - 0:1).

У компенсований до другого тайму час гол "Манчестер Сіті", який міг вивести команду в півфінал, був скасований після перегляду відеоповтору.

Як повідомляв УНІАН, головний тренер "Ман Сіті" Пеп Гвардіола прокоментував виліт команди з Ліги чемпіонів.