Команди поділили очки / фото ФК Інгулець

У черговому матчі п'ятого туру Української Прем'єр-ліги зустрічалися новачки чемпіонату - "Інгулець" приймав "Минай".

Команди поділили очки - 1:1.

На 9-й хвилині пенальті у ворота господарів забив Нурієв. На 35-й хвилині арбітр призначив аналогічне покарання у ворота "Миная", яке точно виконав Січінава - 1:1.

На 57-й хвилині "Минай" залишився у меншості після видалення Пиняшка, але це не завадило гостям утримати нічийний рахунок.

Після цього поєдинку команди мають по чотири очки та займають 9-10 позиції в турнірній таблиці. При цьому "Минай" має матч у запасі.

"Інгулець" - "Минай" - 1:1

Голи: Січінава, 35 (з пенальті) - Нурієв, 9(з пенальті)

"Інгулець": Кринський, Балан, Павлов, Ковальов, Квасний, Лупашко (Мішуренко, 75), Кучеренко, Козак (Щедрий, 66), Запорожець, Коваленко (Мкомола, 65), Січінава

"Минай": Попович, Маембе, Меліченко, Маткобожик, Саків, Матіч, Нурієв (Голодюк, 90+2), Кожанов (Сніжко, 60), Ткачук, Пиняшко, Шиндер (Ахмедзаде, 67)

Попередження: Козак, Коваленко, Лупашко, Ковальов - Попович, Пиняшко, Маткобожик, Ахмедзаде

Вилучення: Пиняшко, 57

Українська Прем'єр-ліга: 5-й тур