Чоловіча збірна України з біатлону / Xsport

Чоловіча збірна України з біатлону продемонструвала найгірший результат в естафеті на Кубку світу за останні 8 років. Про це повідомляє "Про біатлон".

В естафетній гонці в австрійському Хохфільцені українці посіли 16-е місце. Востаннє настільки великий провал відбувався з нашою командою 13 грудня 2010 року, коли чоловіча збірна у тому ж Хохфільцені посіла 20-е місце.

Нагадаємо, що українська четвірка у складі Артема Тищенка, Артема Прими, Сергія Семенова та Дмитра Підручного пробігла дистанцію з відставанням у 4 хвилини 14,9 секунди від лідера. При цьому Артему Тищенку стало погано після закінчення його етапу.

Перемогу здобули олімпійські чемпіони - спортсмени збірної Швеції, що випередили на 3,6 секунди команду Норвегії.