Кременчуг розгромив на своєму льоду Білий Барс / uhl.ua

У Кременчуці відбувся заключний матч 36-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги - Парі-Матч, в якому «Кременчуг» приймав «Білий Барс».

Матч завершився з рахунком 9:2, повідомляє офіційний сайт змагань.

Вже на 3-й хвилині зустрічі рахунок відкрив форвард "городян" Віктор Тютченко. До кінця першого періоду «Кременчуг» зміг відправити у ворота Кирила Кучера ще три шайби – спочатку в меншості відзначився Олексій Красильников, а потім двічі поспіль більшість реалізували Олексій Ворона і Микола Кисельов. Відразу після четвертої пропущеної шайби місце у воротах «Білого Барса» зайняв Олександр Качула.

До середини зустрічі кременчужани вели 6:0, завдяки голам Дмитра Чорного та Івана Савченка. Однак "барси" змогли трохи скоротити розрив – Денис Бородай та Євген Тимченко змогли "пробити" Микиту Гордюшина.

Третій період пройшов під абсолютним контролем «Кременчука», і у ворота Олександра Качули влетіло ще три шайби. Спочатку своїм шансом скористався Гліб Кривошапкин, а потім ще двічі закинув Микола Кисельов, оформивши хет-трик.

Перемога у матчі дозволила «Кременчуку» вийти на друге місце в турнірній таблиці, зрівнявшись за очками з «Дніпром». Кременчужани випереджають "щук" завдяки більшій кількості набраних очок в особистих зустрічах, і мають одну гру в запасі.

Наступні матчі чемпіонату УХЛ - Парі-Матч відбудеться 16 лютого. Спочатку в 13:00 «Дніпро» зіграє з «Білим Барсом», а потім в 17:00 «Кременчуг» прийме МХК «Динамо».

«Кременчуг» - «Білий Барс» 9:2 (4:0; 2:2; 3:0)

Шайби: 1:0 Тютченко (Севрюгин), 02:31. 2:0 Красильников (Тютченко - менше і менше.), 08:28. 3:0 Ворона (Севрюгин, Савченко - більш.), 13:11. 4:0 Кисельов (Зайцев, Толстушко - більш.), 15:31. 5:0 Чорний, 24:16. 6:0 Савченко - штрафний кидок, 29:51. 6:1 Бородай (Ружников, Панченко), 31:34. 6:2 Тимченко (Панів), 37:52. 7:2 Кривошапкин (Толстушко, Грицько), 44:50. 8:2 Кисельов (Толстушко, Зайців - більш.), 51:34. 9:2 Кисельов (Кривошапкин, Толстушко), 55:16.