Сюжет дня : Запровадження абонплати за газ

Запровадження абонплати за газ

28 березня 2017 року НКРЕКП ухвалила нову методику розрахунку вартості газу для кінцевого споживача, зокрема й населення. Згідно з цим рішенням, з 1 квітня тариф на газ складатиметься з двох компонентів: ціни газу як товару (близько 6 грн за 1 куб. м) і вартості його транспортування газотранспортною системою і розподілу за регіональними газорозподільними мережами (так звана «абонплата»). Остання розраховуватиметься, виходячи з максимальної пропускної спроможності лічильника споживача.

Водночас серед населення таке нововведення вже викликало хвилю невдоволення, адже тепер доведеться платити за газ навіть тоді, коли домогосподарство не використовує газ протягом певного періоду, але залишається підключеним до нього.

У свою чергу прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вже виступив з вимогою скасувати абонплату за газ, тоді як голова НКРЕКП Дмитро Вовк вже заявив, що вын проти скасування такої абонплати.

Запровадження абонплати за газ - Новини

завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності