Ryanair скасовує штрафи за зміну квитка у жовтні-листопаді / REUTERS

Лоукостер Ryanair скасував штрафи за зміну квитка за всіма новими бронюваннями, що будуть зроблені у жовтні та листопаді 2020 року.

Про це повідомляє avianews.com.

Якщо пасажир не зможе вилетіти через заборону влади або захоче змінити квиток з інших причин, може зробити це безкоштовно за умови, що новий рейс виконується не пізніше 21 березня 2021 року.

Читайте такожАвтобусні подорожі влітку 2020: як змінилися пріоритети мандрівників

Також запит на зміну квитка авіакомпанія повинна отримати не менше ніж за 7 днів до початкового часу вильоту. В іншому випадку Ryanair буде використовувати стандартні правила, які передбачають штраф від 35 до 95 євро за кожний переліт.

Тимчасова відмова від стягнення штрафу з боку Ryanair не звільняє пасажира від можливої ​​доплати різниці тарифів, коли новий квиток коштує дорожче старого", - йдеться у повідомленні.

Нова правила авіаперевізника стосується лише випадків добровільної зміни бронювання. Якщо ж скасовується рейс, чи змінюється розклад - пасажир отримує право на повне повернення сплачених коштів або безкоштовне перебронювання без оплати різниці тарифів.

Читайте інші новини туризму:

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.