Гордон переконаний , що міст буде знищений / фото REUTERS

Журналіст Дмитро Гордон прогнозує, що міст через Керченську протоку (Кримський міст) буде знищений.

Про це він сказав в інтерв'ю Василю Голованову.

"У мене є відчуття, що його розбомблять і правильно зроблять, наші доблесні ЗСУ. Як би не захищали цей міст, а його захищають дуже сильно, і водолази, і ППО, і спеціальні установки, і супутники, і чорт, і диявол, росіяни дуже хочуть, щоб він зберігся. Треба розуміти, що по цьому мосту з материкової Росії підвозиться озброєння для вбивства наших солдатів. Тому рано чи пізно цей міст піде на дно, як і вся Росія", - сказав він.

На думку Гордона, в України достатньо сил для виконання такого завдання. 

"Якщо ми змогли потопити непотоплюваний крейсер "Москва", флагман Чорноморського флоту, кращий корабель всього російського флоту, то, повірте, з Кримським мостом впоратися буде простіше. Я дуже хочу, щоб розбомбили Кримський міст, всі аеродроми, звідки злітають їх довбані літаки, щоб бомбити наші міста, всі нафтобази, звідки вони беруть пальне для іржавих МАЗів, "Камазів", БТРів та іншої гидоти", - додав журналіст.

Гордон також підкреслив, що Україна, на відміну від військових РФ, не воює проти цивільних, тому не буде вбивати й катувати мирних росіян.

Перспективи знищення Кримського моста

Як повідомляв УНІАН, раніше екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко заявив, що Україна, можливо, і не може зруйнувати весь міст, але теоретично в потрібний момент можна завдати удару, коли по ньому йдуть війська.

21 квітня Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов прокоментував можливість атаки України на Кримський міст, який з'єднує Російську Федерацію з тимчасово окупованим нею півостровом.

У Кремлі угледіли в заяві Данілова про удар по Кримському мосту "анонс теракту". Пєсков заявив, що в заяві української сторони "багато ознак діянь, що підлягають правовій перевірці та подальшому покаранню".

Можливість удару по Кримському мосту також коментував Олексій Арестович. Радник глави ОП вважає, що в даний час незаконній споруді нічого не загрожує.

Днями представництво президента України в АР Крим повідомило, що Російська Федерація може готувати провокацію на Кримському мосту або намагається розвантажити його для перекидання військ.

Після цього терорист Гіркін у своєму YouTube-блозі підтвердив, що у ЗСУ є можливості вдарити по Кримському мосту, якщо Росія зробить щось з мостами на материковій Україні. Його слова спричинили паніку серед росіян.