Названа найбільш непопулярна серед туристів країна світу

11:26, 21 серпня 2017
Світ
1701 0

Найнепопулярнішою серед мандрівників країною світу виявилася тихоокеанська держава Тувалу, розташована в Полінезії.

За 2016 рік Тувалу прийняла тисячу зарубіжних гостей / фото dxnews.com

Найнепопулярнішою серед мандрівників країною світу виявилася тихоокеанська держава Тувалу, розташована в Полінезії. Про це пише газета Daily Mail.

Видання наводить дані Всесвітньої туристської організації (ЮНВТО), згідно з якими за 2016 рік Тувалу прийняла тисячу зарубіжних гостей. Серед переваг цього напрямку називається низький рівень злочинності і терористичної загрози.

Читайте такожУ Барселоні місцеві протестували проти туристів на міському пляжі

Друге місце рейтингу займає Республіка Кірібаті, яка також знаходиться в Тихому океані (в Мікронезії і Полінезії). У 2016 році там побували близько чотирьох тисяч туристів.

Замикає трійку Сан-Томе і Прінсіпі — острівна держава в Центральній Африці з результатом у вісім тисяч чоловік. Четверта позиція дісталася заморській території Великобританії Монтсеррат (дев'ять тисяч відпочиваючих). П'яту сходинку посідає африканська держава Комори. За минулий рік її відвідали 24 тисячі туристів.

У десятку рейтингу в порядку убування також потрапили Джібуті (Африка), Сан-Марино (Європа), Східний Тимор (Азія), Ліхтенштейн (Європа) і Сьєрра-Леоне (Африка).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter