
У Киргизстані заявили про затримання колишнього президента Алмазбека Атамбаєва.
Про це повідомляє ТАСС.
Читайте такожПротести в Киргизстані: введення військової техніки у Бішкек потрапило на відео
Атамбаєва затримали співробітниками спецпідрозділу міліції.
"Атамбаєв затриманий, наразі вирішується питання про запобіжний захід щодо екс-президента", - зазначили в штабі Соціал-демократичної партії.
За даними 24.kg, екс-президента затримали в рамках кримінальної справи за фактом організації масових заворушень у Бішкеку.
Нагадаємо, вчора, на мітингу Атамбаєв зробив гучну заяву про початок третьої революції в країні. На цьому ж мітингу невідомі відкрили вогонь у бік Атамбаєва.
Ситуація в Киргизстані: що відомо
- У Киргизстані 4 жовтня пройшли вибори до парламенту.
- 5 жовтня у Бішкеку почався безстроковий мітинг проти результатів парламентських виборів. Учасники вимагали анулювання підсумків голосування 4 жовтня та проведення перевиборів. Після півночі 6 жовтня мітингувальники захопили "Білий дім", де працюють парламент і президент країни, а також будівлі Держкомітету нацбезпеки і громадської ТРК. Сталися сутички між протестувальниками та правоохоронцями.
- На вимогу протестувальників були звільнені з в'язниць кілька політиків, у тому числі колишній президент Алмазбек Атамбаєв.
- 6 жовтня Центрвиборчком офіційно визнав нелегітимними підсумки виборів.
- 9 жовтня стало відомо, що президент Киргизстану підписав указ про відставку прем'єра і уряду.
- У Бішкеку ввели режим надзвичайного стану.