У Єревані спростували інформацію про перехід сіл Арцаха під контроль Азербайджану / фото ua.depositphotos.com

Інформація про заняття Азербайджанською армією шести сіл Нагірного Карабаху не відповідає дійсності, заявили в Міноборони Вірменії.

Читайте такожАзербайджан має доступ до інтернету через конфлікт у Нагірному Карабасі

Про це повідомляє "Новости Армения", посилаючись на прес-секретаря Міністерства оборони Вірменії Шушан Степанян

"Поширене Міністерством оборони Азербайджану повідомлення про те, що азербайджанська армія нібито захопила 6 населених пунктів, не відповідає дійсності. Це чергова інформаційна провокація азербайджанської пропаганди", - написала Степанян у Facebook.

Новий конфлікт Вірменії та Азербайджану

  • Черговий ескалація конфлікту між Вірменією та Азербайджаном почалася вранці 27 вересня. Сторони звинуватили один одного в обстрілі прикордонних населених пунктів і провокаціях.
  • У Вірменії заявили про наступ ЗС Азербайджану на Арцах, оголосивши воєнний стан і загальну мобілізацію. 
  • В Азербайджані заявили, що в ході успішного наступу взяли під контроль кілька сіл Нагірного Карабаху.
  • У Нагорному Карабасі повідомили, що втратили в обороні 10 військовослужбовців. Міноборони Вірменії заявило про нанесення Азербайджану великих втрат в людях і техніці.

Війна в Нагірному Карабасі

  • Конфлікт між Азербайджаном і Вірменією через Нагірний Карабах почався в 1988 році, коли населена переважно вірменами Нагірно-Карабахська автономна область заявила про вихід з Азербайджанської РСР.
  • У 1991-1994 роках в регіоні тривав кривавий конфлікт, який закінчився підписанням протоколу про припинення вогню. Нагірний Карабах проголосив себе незалежною "республікою", але Азербайджан не визнав цього, вважаючи, що територію окупувала Вірменія.
  • Час від часу на лінії зіткнення досі спалахують збройні конфлікти. 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram