П'ятниця,
28 жовтня 2016

Наші спільноти

Дослідники визначили породу собак, які найчастіше кусають людей

Британські дослідники визначили породу собак, представники якої найчастіше нападають на людей.

happylady.su
Чоловіків лабрадори кусали набагато частіше за жінок /happylady.su

Найбільше позовів про відшкодування особистого збитку після нападу тварин у країні було подано через лабрадорів, передає Lenta.ru. Дослідження провели експерти компанії Animal Friends, яка займається страхуванням тварин. З'ясувалося, що лабрадори, яких називають найкращими друзями дітей, виявилися запеклими ворогами листонош - майже у третини інцидентів брали участь кур'єри і співробітники пошти. Чоловіків лабрадори кусали набагато частіше за жінок. За 2015 рік тільки Королівська поштова служба зафіксувала 2,6 тис. випадків нападів на своїх співробітників.

Вчені встановили, що собаки з віком стають мудрішими

На думку фахівця з психології тварин Роджера Магфорда, собаки нападають на незнайомців, які приходять в дім, сприймаючи їх як загрозу своїй «зграї» - сім'ї. Влітку атаки частішають на 10%, коли діти і домашні тварини проводять багато часу в саду.

Магфорд радить листоношам заводити дружбу з місцевими собаками і «підкуповувати» їх частуванням. На його думку, собаки добре запам'ятовують людей і не будуть кусати того, хто добре до них ставиться.

Найбільш поширені наслідки нападів - ампутація пальців, утворення рубців і нервові потрясіння. Крім лабрадорів, на людей найчастіше нападають німецькі вівчарки, стаффордширські бультер'єри і бордер-коллі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини науки та it

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку