Субота,
23 липня 2016

Наші спільноти

Німецькі ЗМІ назвали європейські країни, найвразливіші до російської пропаганди

В Росії складено своєрідний рейтинг країн за рівнем їх вразливості до російської пропаганди.

ridus.ru
ЗМІ назвали європейські країни, найвразливіші до російської пропаганди / ridus.ru

За інформацією західних спецслужб в Росії складено своєрідний рейтинг країн, що найбільш вразливі до російської пропаганди, повідомляє Европейская правда з посиланням на німецьке видання Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Зазначається, що за цим рейтингом найбільш вразливими до російської пропаганди визнані три держави: Австрія, Угорщина і Чеська Республіка.

Німеччина ж знаходиться всередині списку.

"Найменш вразливими до впливу російської пропаганди у Росії визнають Велику Британію, Естонію та Данію", - говориться у повідомленні.

ЗМІ: Російськомовна дівчинка з Берліна вигадала історію про зґвалтування, щоб батьки її не сварили

Зазначається, що наразі дестабілізація в інформаційному просторі Німеччини є пріоритетним завданням для російських спецслужб.

Найбільш важливими темами для "розкручування", зазначає видання, стали теми напливу біженців і так звана справа Лізи.

Попри те, що німецька влада дуже швидко засвоїла "уроки Кельна" і швидко провела розслідування "справи Лізи", історія набула розголосу і призвела до загострення двосторонніх німцецько-російських відносин.

Журналісти видання зазначають, що загроза інформаційної війни проти Німеччини залишається наразі дуже актуальною.

Понад те, Росія свідомо проштовхує  пропаганду і сприяє розвитку політичних сил всередині країн ЄС, які налаштовані скептично щодо майбутнього Євросоюзу для того, щоб "вбити клин" між країнами ЄС.

В якості прикладу FAZ наводить активність ультраправих в Угорщині (партія Йоббік) і правої популістської Партії свободи в Австрії.

Зокрема, політики австрійської Партії свободи Йоханнес Хюбнер і Йоганн Гуденус виступали за визнання анексії Кримського півострова в березні 2014 року.

Порошенко: Путін відкрив інформаційну війну проти Німеччини

Раніше повідомлялося, що всередині лютого заступник голови зовнішньої розвідки ФРН Гідо Мюллер і президент Федеральної служби захисту конституції Ханс-Георг Маасен поінформували парламентський контрольний орган Бундестагу (PKGr) про спроби РФ втрутитися до німецької політики за допомогою пропаганди.

Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку