Вперше обираємо топ-собаку року!

10:00, 20 квітня 2019
Різне
214 0

20-21 квітня в Міжнародному виставковому центрі в столиці України (за адресою: Броварський пр-т, 15, п-ни №№ 2,3, ст. м. «Лівобережна»),  Кінологічна Спілка України традиційно проводить Міжнародні виставки собак усіх порід «Золоті ворота» та «Україна» (початок о 10.00).

Більше чотирьох тисяч учасників із багатьох країн далекого й ближнього зарубіжжя продемонструють свої екстер'єрні якості на міжнародному собачому конкурсі краси. Оцінюватимуть їх, як завжди, авторитетні всесвітньо відомі судді – цього разу із 13 країн – членів МКФ. Тисячі вітчизняних і зарубіжних гостей, як завжди, стануть проханими гостями Дог Шоу.    

Квітневі міжнародні виставки собак – це справжнє торжество для професіоналів-шанувальників і любителів братів наших менших, ексклюзивне кінологічне шоу, де будуть представлені найкращі собаки України та зарубіжжя майже 200 порід (більша половина існуючих у світі). Вразять уяву Кваліфікаційні змагання з Кінологічного фристайлу (танці з собаками); показові заняття з каністерапії для «особливих» дітей на барвистому і привітному Майданчику Дружби; відбудеться нагородження за результатами вперше (!) проведеного в Україні конкурсу «Топ-собака КСУ 2018 року»; і, звичайно, фінальна з національною родзинкою мізансцена з головним конкурсом «Best in Show» розкриє інтригу, хто ж з елітних собак підкорить кінологічний Олімп.  

І безперечно, гостей і учасників Дог Шоу розважатимуть шоу-програми з дресированими артистами, різноманітні конкурси та вікторини для дітей і дорослих.

Усе це створить атмосферу свята для кожного, хто завітає на виставки.

Міжнародні виставки проводить Кінологічна Спілка України, Президентом якої вже багато років є Георгій Оніщенко.

Прес-служба КСУ

Для масмедіа обов’язково потрібна акредитація: 063 607 21 02, 067 796 07 44, 044 531-37-63.

Сайт КСУ: http://uku.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter