У Росії для любителів "поправити" здоров'я встановили нелегальний автомат з настоянкою глоду (фото)

18:10, 04 жовтня 2016
1684 0

У Калузі любителі настоянки глоду отримали можливість придбати її не заходячи в аптеку. Тепер для цього достатньо опустити 20 рублів в торговий автомат під назвою «Боярка».

kaluga24.tv

 Про це повідомляє "Калуга24".

Один з таких автоматів був нещодавно встановлений на стіні торгового дому «Мрія».

Настоянку глоду по 20 рублів за флакон автомат продає цілодобово. На флаконах, втім, написано «Лосьйон косметичний». Але, судячи з реклами торгових автоматів «Боярка», що з'явилася в інтернеті, по флаконах розлито зовсім не лосьйон, а саме настоянка глоду.

Читайте такожУ Росії чоловік, який "ожив" у морзі, повернувся до товаришів по чарці допивати горілку

Автомат з продажу настоянки глоду встановлений в Калузі без дозволу муніципальної влади, законність появи цього торгового об'єкта в даний час з'ясовується, повідомляє РИА "Новости" з посиланням на представника відділу розвитку сфери послуг міської управи Калуги.

Настоянка глоду є лікарським препаратом і за законом може продаватися лише в аптеках. Вона застосовується для лікування серцевих недуг, але любителі спиртного «лікують» з її допомогою зовсім іншу хворобу. Завдяки невисокій ціні настоянка користується гарним попитом. Прибутковість бізнесу власникам автоматів теж обіцяють високу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter