Експерт назвав найшвидший спосіб прогріти машину / колаж УНІАН, фото depositphotos.com, скріншот

Оскільки ночі наближаються, а погода стає холоднішою, користувач соцмережі знайшов швидкий спосіб зігріти салон автомобіля.

Автошкола Kruzee регулярно розміщує на своїй сторінці в TikTok пізнавальні відеоролики, що допомагають глядачам відчувати себе комфортно і безпечно за кермом, пише Daily Express. 

В одному зі своїх відеороликів інструктор з водіння з Kruzee порадив глядачам, як використовувати систему опалення та кондиціонування автомобіля, щоб максимально швидко підвищити температуру.

Відео дня

"Найшвидший спосіб прогріти машину. Увімкніть запалювання, не запускаючи двигун, і через п'ять секунд заведіть автомобіль. Залиште автомобіль на холостому ходу на 30 секунд, не більше, а через 30 секунд почніть рух і включіть пневмосистему. До цього моменту ви повинні відчути тепле повітря", - пояснив він.

На відео інструктор сідає в машину і через кілька секунд заводить двигун своєї машини, використовує цей час для включення обігрівача автомобіля, а потім залишає його попрацювати на 30 секунд перед тим, як відправитися в дорогу.

Багато автомобільних експертів також радять автомобілістам завжди рухатися повільніше протягом перших 15 хвилин їзди, щоб уникнути навантаження на двигун.

Однак вони також порадили водіям ніколи не запускати двигун свого автомобіля в приміщенні, наприклад, у гаражі.

Потім інструктор з водіння додав, що найкращий спосіб для автомобілістів зігрітися в машині - переконатися, що повітря проходить через правильні вентиляційні отвори.

"Під час поїздки направте тепле повітря на область грудей, це допоможе вашому тілу швидко зігрітися. Як тільки ви зігрієтеся, направте тепло на свої відчуття, так як жар підвищується", - продовжив він.

Хоча деякі глядачі скептично ставилися до того, що трюк спрацює в найхолоднішому кліматі, багато глядачів похвалили інструктора за підказку. Один водій написав: "Я починаю відчувати тепло лише після прибуття після двогодинної їзди". Інший пожартував: "Чому я спостерігав за цим, думаючи, що він покаже нам фокус".

Поради від автомеханіків - деталі

Автомобільний експерт Ендрю Джервіс заявив, що натискання однієї кнопки при запуску двигуна, може серйозно погіршити огляд дороги і затримати вологу всередину машини. Як пише The Express, мова йде про кнопку рециркуляції під час зниження температури - восени і взимку.

Скотті Кілмер, який має 55-річний досвід роботи в автомобільній галузі, порадив водіям використовувати очищувач палива, щоб їх машина працювала як мрія, навіть коли вона трохи постаріє.

Вас також можуть зацікавити новини: