Порошенко наказав Гонтаревій стабілізувати гривню на рівні 21,7 за долар - ЗМІ

16:38, 25 лютого 2015
Фінанси
15101 0

У ході наради Порошенко в ультимативній формі зажадав від Гонтаревої стабілізувати курс на рівні, на який орієнтувався Кабмін при затвердженні змін до держбюджету-2015.

REUTERS

Курс гривні має стабілізуватися на рівні, близькому до закладеного урядом в узгоджені з МВФ зміни до держбюджету - близько 21,7 грн/$.

За інформацією джерел ZN.UA, про це домовилися за результатами наради у президента за участю голови НБУ, прем'єра, міністра фінансів було розроблено комплекс заходів зі стабілізації ситуації на валютному ринку України.

У ході наради Порошенко в ультимативній формі зажадав від голови НБУ Валерії Гонтаревої стабілізувати курс на рівні, на який орієнтувався Кабмін при затвердженні змін до держбюджету-2015.

Напередодні Нацбанк змушений був вдатися до нових адміністративних обмежень в умовах обвального падіння гривні.

Читайте такожО 17:00 Гонтарева і Яресько розкажуть про порятунок гривні

Так, НБУ тимчасово заборонив банкам купувати валюту за дорученням клієнтів. Крім того, заборонив кредитування в гривні на купівлю валюти і посилив контроль над імпортними операціями. Разом з тим регулятор попередив, що навіть якщо після рішення МВФ про кредит на початку березня ситуація не стабілізується, будуть вжиті додаткові адміністративні заходи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter