этот материал доступен на русском

У Києві відкрилася інтерактивна арт-виставка про процес виробництва сталі

17:18, 15 травня 2019
Різне
112 0
Видання вийшло українською, російською та англійською мовами

У Києві на 14 травня відкрилася виставка відеоінсталяцій Art of steel, на якій представникам бізнесу і чиновникам серед іншого презентували книгу про виробництво сталі «Металургійна кухня».

Як повідомили в прес-службі "Метінвесту", книга доступною мовою розповідає про те, як влаштована металургія і гірнича справа. Весь процес видобутку руди і виробництва сталі в книзі порівнюється із приготуванням їжі, а призначена вона для старшокласників і студентів, а також усіх, хто цікавиться виробництвом і промисловістю. Видання вийшло українською, російською та англійською мовами.

"Сучасне мистецтво відображає наш погляд на металургію. Це спосіб звернути увагу молодих людей на перспективну професію. Показати те, що привертає в ній самих металургів і гірників: тут є драйв, емоції, міць вогню і води, гордість за результат. Ми створюємо те, що приносить користь і змінює світ. Дозволяє підніматися вище, пересуватися швидше, жити цікавіше і комфортніше ", - заявив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

"Наша галузь змінюється разом з часом. Приходять нові технології, складне устаткування, в нашу роботу входить «цифра». І водночас, сталь - вічний продукт, який можна переробляти нескінченно. Запрошуємо всіх за лаштунки металургійної кухні. Це місце, яке може змінити ваше уявлення про професію ", - зазначив він.

Читайте також"Метінвест" перша в Україні впроваджує міжнародну програму охорони праці

У книзі, електронна версія якої доступна безкоштовно (http://metinvest.tilda.ws/steelmaking), використовується доповнена реальність: завантаживши додаток на смартфон або планшет, можна дивитися відео про один із етапів створення сталі.

Також на виставці були продемонстровані відеоінсталяції процесу виробництва сталі - від видобутку сировини до об'єктів, побудованих зі сталі Метінвесту. Об'ємне відео через проектори транслюється на стіни, забезпечуючи ефект присутності і повне занурення в найефектніші моменти виробництва.

Виставка відкрита для всіх бажаючих 15-19 травня в культурному центрі Artarea по вул. Софіївська, 11-15 з 10:00 до 21:00. Вхід вільний.

Довідка

Метінвест - міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюжку створення вартості - від видобутку залізорудної сировини до виробництва готової металопродукції. У структуру Групи входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів із охопленням всіх ключових світових ринків. У 2018 році Група отримала $ 11,9 млрд виручки, рентабельність по EBITDA склала 21%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter