Особливості та ціна ремонту телефонів у Києві після води

Колеги, як інженер, хотів би обговорити з вами проблему, з якою ми часто стикаємося - мобільні телефони, які потрапляють у воду!!!

Як ви знаєте, ремонт таких пристроїв може бути досить складним, оскільки після розбору телефона не завжди зрозуміло, що саме доведеться ремонтувати.

При цьому, якщо ви намагаєтеся реанімувати телефон самостійно, важливо дотримуватися правильної послідовності дій.

Відео дня

Що потрібно зробити в разі потрапляння вологи?

Насамперед, рекомендується зняти кришку телефону й акумулятор. Це допоможе запобігти короткому замиканню та пошкодженню компонентів під час потрапляння вологи. Потім слід витягти сім-карту з пристрою.

Якщо акумулятор незнімний, рекомендується покласти телефон у силікагель або рис. Так-так, у рис! Нами відмічено, що гаджети, які сушилися в рисі, мають менше слідів негативного впливу від води.

Варто також звернути увагу, що після висихання на елементах телефону може залишитися сіль, яка утворюється з мінеральних речовин у воді. Ця сіль може призвести до корозії плати, контактів, доріжок і шлейфів всередині пристрою. І це може негативно позначитися на роботі телефону в довгостроковій перспективі.

Що не можна робити в разі потрапляння вологи?

 Не здумайте сушити телефон феном: всупереч поодиноким випадкам, коли це, нібито, допомагало, телефон працював всупереч, а не завдяки такому просушуванню.

Важливо розуміти, що навіть якщо телефон після самостійного сушіння увімкнувся і функціонує на перший погляд нормально, процес руйнування вже почався. Час від часу пристрій може почати працювати з перебоями, а в кінцевому підсумку перестати вмикатися зовсім.

Варіанти ремонту після води

Якщо Вам пощастило, і телефон вмикається після контакту з водою, але на екрані видно розводи, це найбільш нешкідливий сценарій. У такому разі, проблему можна вирішити порівняно просто - заміною дисплея смартфона.  На фото білі розводи на дисплеї Xiaomi Redmi 9 після води.

Особливості та ціна ремонту телефонів у Києві після води

Однак, складніше йдуть справи, якщо через потрапляння води деякі радіоелементи вже окислилися або вийшли з ладу. У цій ситуації, якщо є тільки поодинокі проблеми, їх можна спробувати виправити заміною окремих елементів, наприклад, роз'ємів або шлейфів, що окислилися.

Особливості та ціна ремонту телефонів у Києві після води

Яка ціна ремонту після води?

А тепер хочу відповісти на найпоширеніше запитання: "Скільки коштуватиме ремонт утопленого телефону?" Якщо телефон не вмикається після потрапляння рідини всередину, то відповім чесно: "Не знаю". Без діагностики несправності в такому разі не обійтися, оскільки вода могла вивести з ладу будь-який елемент, і тому телефон потрібно розбирати й тестувати для виявлення несправності.

На сьогоднішній день, середня ціна ремонту смартфона після потрапляння вологи від 700 до 900 грн.

У деяких випадках якщо пошкоджено дисплей ціна ремонту може становити половину вартості телефону.

Так, наприклад, цього тижня був у ремонті Samsung S20 Plus після падіння - ремонт обійшовся в 1250 грн.

Для кваліфікованого ремонту мобільного телефона

Ми пропонуємо мережу сервісних центрів "Майстерфон".

https://www.masterfon.kiev.ua/

Київ

- Шевченківський район, пр. Перемоги 33/1, тел. (067) 103-34-02

- Дарницький район, вул. Мишуги 9а, тел. (050) 255-48-36

- Дніпровський район, вул. Гетьмана Павла Полуботька (Попудренка) 7а, тел. (063) 024-91-94

Особливості та ціна ремонту телефонів у Києві після води