Співробітники Google Threat Analysis Group стверджують, що хакери з Північної Кореї націлилися на окремих дослідників у сфері безпеки.
Про це повідомляє The Verge.
Читайте такожGoogle перетворить свої офіси на центри вакцинації від COVID-19
Як пише видання, кампанія викликає тривогу тим фактом, що в ній використовуються незахищені уразливості ОС Windows 10 і браузера Chrome.
Для зв'язку з потенційними цілями зловмисники використовували ряд різних платформ, включаючи Telegram, LinkedIn і Discord.
За даними Google, хакери створили блог про кібербезпеку і серію облікових записів у Twitter. Блог був присвячений опису вразливостей, відомості про які вже були загальнодоступними. Тим часом в акаунтах Twitter були розміщені посилання на блог, а також інші передбачувані експлойти.
За даними Google, принаймні, один з передбачуваних експлойтів був фальшивим. У компанії виявили кілька випадків зараження комп'ютерів дослідників при простому відвідуванні блогу хакерів.
Google не повідомляє яка мета хакерської кампанії, проте зазначає, що цілі працюють над дослідженням вразливостей. Як пише видання, це говорить про те, що зловмисники можуть намагатися дізнатися більше про невідомі громадськості вразливості. Отримані знання надалі вони можуть використовувати для здійснення майбутніх атак.
Google: історія конфлікту
- 21 жовтня 2020 року Міністерство юстиції США подало позов проти власника Google, компанії Alphabet, звинувативши її в порушенні конкуренції у сфері пошукових сервісів.
- 29 жовтня 2020 глав Facebook, Google і Twitter розкритикували в Сенаті США.
- 13 листопада 2020 року група зі 165 компаній і галузевих органів закликала антимонопольні органи ЄС зайняти більше жорстку позицію відносно Google, звинувативши техногіганта в нечесній конкуренції.
- 17 грудня 2020 року США звинуватили Google у монопольній змові з Facebook.
- 22 грудня 2020 року Google і Facebook вирішили об'єднатися у боротьбі з антимонопольними позовами.
- 19 січня 2021 року були оприлюднено деталі позову до Google через змову з Facebook.
- 25 січня 2021 року з'явилася інформація про те, що співробітники компанії Google по всьому світу об'єдналися в глобальну профспілку Alpha Global.