Завершено відновлювальні роботи на дорозі Р-51 Мерефа – Лозова – Павлоград, що знаходиться у Дніпропетровській області.

Про це проінформував перший заступник голови Державного агентства автомобільних доріг Андрій Івко.

"Один з напрямів нашої діяльності – ремонт автомобільних автошляхів, важливих для життєдіяльності країни. Це так звані "дороги життя". Ними поранених громадян везуть до медзакладів, евакуюють цивільних, везуть гуманітарну допомогу", – пояснив він.

Траса Р-51 є однією з таких ключових доріг. До війни її планували капітально відновити, проте бойові дії змусили дорожників відтермінувати ремонт. Зараз найбільш знищену ділянку Р-51 полагодили в межах експлуатаційного утримання. Швидко та з мінімальними витратами "дорогу життя" зробили не лише проїзною, а й міцною та надійною, зазначили в Укравтодорі. 

"Повномасштабне російське вторгнення змусило поставити на паузу всі масштабні проєкти будівництва та ремонту дорожньої інфраструктури країни. Зараз головний фокус у роботі Укравтодору – відновлення транспортного сполучення. На звільнених територіях прибираємо дороги від залишків військової та цивільної техніки, зводимо переправи поруч зі знищеними мостами", – розповів Івко.

Нагадаємо, що раніше міністр інфраструктури України Олександр Кубраков повідомив про відновлення сполучення між Києвом та Полтавою дорогою М-03.