Азаров каже про прогрес переговорів про ЗВТ з ЄС

15:52, 13 квітня 2011
Новини ЄС
0 0

"Певний прогрес є"...

Київ. 13 квітня. УНІАН. Прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ відзначає прогрес у переговорах про підготовку угоди про зону вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на брифінгу, коментуючи результати чергового раунду переговорів, що завершився 8 квітня в Брюсселі.

«Певний прогрес є. І ми намічаємо нашу роботу так, щоб цього року завершити цей складний переговорний процес. Так, щоб було досягнуто компроміс між інтересами України як торгового партнера і Європейського Союзу», - сказав М.АЗАРОВ.

Як повідомляв УНІАН, Україна почала переговори з ЄС про створення зони вільної торгівлі в березні 2008 року. Сторони планують завершити переговори до кінця 2011 року.

8 квітня ц.р. після завершення 16-го раунду переговорів у Брюсселі заступник міністра економіки України Валерій П’ЯТНИЦЬКИЙ повідомив, що Україна і ЄС змогли добитися прогресу за трьома з п`яти найбільш складних питань в рамках переговорів за угодою про створення зони вільної торгівлі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter