Instagram-фільтри від CD Projekt дадуть відчути себе героєм гри Cyberpunk 2077 / скріншот

Польська студія CD Projekt Red додала в Instagram фільтри в стилі їх майбутньої гри Cyberpunk 2077. Всього користувачам доступно чотири фільтри: Dum Dum, Maelstorm, V і Jackie, які дають можливість приміряти на себе образ героїв гри та обзавестися кібернетичними імплантами.

Приміряти на собі фільтри в стилі Cyberpunk 2077 можна тут.

Про що Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 – це гра в жанрі action/RPG з видом від першої особи, створена за мотивами настільної гри «Кіберпанк 2020». Сюжет концентруватиметься навколо персонажа на ім'я V (Ві), який живе в місті майбутнього – Найт-Сіті. Зовнішність і стать головного героя гравці зможуть вибрати самі. Також геймери зможуть вибрати ряд ігрових класів з можливістю їх комбінування. Одного з героїв гри – персонажа на ім'я Джонні Сильверхенд зіграє зірка Голлівуду Кіану Рівз.

Трейлер Cyberpunk 2077

Нагадаємо, нещодавно компанія CD Projekt Red заявила, що в мультіплеєрі Cyberpunk 2077 будуть мікроплатежі. Розробники пообіцяли, що монетизація буде справедливої з хорошим співвідношенням ціни та якості. Також в студії запевнили, що в сюжетному режимі ніяких мікротранзакцій не буде.

Cyberpunk 2077 виходить 16 квітня 2020 року на ПК, PlayStation 4 і Xbox One.