Користувачі Epic Games Store можуть безкоштовно забрати Ghostrunner / фото One More Level

Паркур-екшен Ghostrunner, який багато хто на момент релізу у 2020 році порівнював із Cyberpunk 2077 через загальну стилістику і атмосферу, став безкоштовним у рамках щотижневої роздачі в магазині Epic Games Store.

Безкоштовно додати Ghostrunner до своєї бібліотеки можна до вечора 18 квітня. А через тиждень магазин запустить роздачу двох ігор: The Big Con і Town of Salem 2.

Ghostrunner – докладніше про гру

  • Ігровий процес гри нагадує суміш Hotline Miami і Mirror's Edge. Мета – пройти від точки А до точки Б, переміщаючись платформами, стінами, гаками, зближуючись із ворогом і розрізаючи його на частини.
  • Гра отримала схвальні відгуки журналістів і гравців, а у 2023 році до неї вийшов сиквел. У Ghostrunner 2 є все, за що фанати полюбили оригінал, плюс, у геймплеї з'явилися нові можливості, зокрема поїздки на мотоциклі.

  • Дилогія Ghostrunner також цікава тим, що обидві гри отримали офіційну українську локалізацію на рівні субтитрів, при цьому український переклад для першої частини додали через декілька років після виходу.

Якщо ви шукаєте, у що пограти у квітні 2024 року, УНІАН зібрав головні релізи цього місяця. Серед них – швидкісний слешер у стилі Nier, барвиста "метроїдванія", а колишній ексклюзив Xbox виходить до PlayStation і Nintendo.

Також ми ділилися топом 10-ти найкращих одиночних ігор, у які має зіграти кожен. Хоча деякі ігри можуть пропонувати онлайн-режим, їхні сюжети та ігровий процес справді блищать, якщо грати самому.

Вас також можуть зацікавити новини: