Elden Ring / фото Polygon

Стримерка MissMikka прославилася в фанатській спільноті Elden Ring завдяки своїм незвичайним проходженням гри. В одному з них дівчина завершила екшен-RPG FromSoftware за допомогою танцювального килимка, а в іншому — керувала персонажем однією рукою. А тепер MissMikka вийшла на новий рівень складності. Вона почала проходити Elden Ring, використовуючи один палець.

У стримерки цілком непогано виходить. На поточний момент MissMikka здолала трьох сюжетних босів. Дівчина проходить гру в такому незвичайному форматі під час прямих трансляцій. Вона показує на окрему камеру геймпад, щоб довести свою чесність.

У Twitter MissMikka опублікувала уривок битви з Маргітом — першим обов'язковим босом в Elden Ring. Судячи з відео, дівчина використовувала нижню частину пальця для управління камерою. А верхньою вона натискала клавіші дій і ударів.

Elden Ring — основні подробиці

  • Це рольовий екшен від японської студії FromSoftware, творців Dark Souls, Bloodborne і Sekiro: Shadows Die Twice.
  • Події гри розгортаються в світі під назвою Междуземье. Головний герой, Потьмянілий, повинен зібрати осколки Кільця Елдена, щоб стати єдиним правителем. Для цього необхідно перемогти шістьох напівбогів.
  • Геймплей проекту включає складні битви, прокачування і створення власної збірки персонажа, пошук секретів, крафт і поїздки на коні.
  • Elden Ring вийшла 25 лютого 2022 року на ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X і Series S. На Metacritic вона отримала в середньому 95 балів від критиків і увійшла в сто найбільш високооцінених ігор всіх часів.

Вас також можуть зацікавити новини: