10 ігор, у яких поганий геймплей врятував чудовий сюжет / фото The Gamer

Мета відеоігор, як правило, полягає в тому, щоб дати вам найкраще з обох світів – чудовий сюжет у поєднанні з відточеними геймплеєм. Одними з найкращих прикладів можуть бути Alan Wake 2, Baldur's Gate 3 або Hades 2. Однак так відбувається не з усіма іграми, і іноді історія бере гору над ігровим процесом.

Редактори порталу The Gamer склали десятку найкращих ігор, у яких сюжет перевершує геймплей. І якщо останній може здатися скучним і монотонним, сюжет та персонажі в них вас точно не підведуть.

  • Alone in the Dark (2024). Ремейк, або скоріше переосмислення сурвайвл-хоррора 90-х років, де геймери беруть на себе роль Емілі Гартвуд і детектива Едварда Карнбі. У своїх рецензіях журналісти зазначають, що геймплей може показати нудним, але добре продумані головоломки та загадково-жахливий сюжет варті того, щоб її пройти.

  • Gotham Knights. Найбільшим розчаруванням стала бойова система, особливо після бездоганних ігор за "Бетменом" від Rocksteady. Проте сюжет знайомить нас з інтригуючим Судом Сов, а також з іншими ворогами, такими як Глиняне Обличчя і Містер Фріз.

  • Murdered: Soul Suspect. Найсильніша частина гри – сюжет, у якому вам доведеться розплутати химерний клубок подій, граючи за примару вбитого поліцейського. Попри слабкий геймплей, вона проходиться буквально на одному диханні.

  • Mafia III. Хоч популярна серія і відійшла надто далеко від свого коріння, сюжет, персонажі і постановка реалізовані неймовірно вміло і тонко.

  • The Order: 1886. Один із тих ексклюзивів PlayStation, у якому кат-сцен більше, ніж реального ігрового процесу, але сюжет про Лицарів Круглого столу і перевертнів вийшов що треба, і може заткнути за пояс багато сучасних ігор.
  • Дилогія Hellblade. Сюжет у цій серії  – це одна велика метафора і глибокий емоційний досвід переживання втрати близького та дитячих травм. Але геймплей, на жаль, рясніє нудними і повторюваними боями та головоломками, які псують враження.

  • Banishers: Ghosts Of New Eden і Vampyr. Обидві гри створені Don't Nod, майстрами жанру сторітелінгу. Занурившись у них, ви одразу закохаєтесь у сюжет і персонажів, але відчуєте, що геймплей потребує серйозного доопрацювання.

  • Starfield. Геймплей Starfield був свого роду помилковою рекламою Bethesda. Це не обіцяний імерсивний космосим, оскільки в кожній точці є безліч характерних завантажувальних екранів, а більшість планет порожні, мляві і здаються незавершеними, що робить аспект дослідження нелогічним. Але за цим недоліком ховається оригінальна і добре написана науково-фантастична історія.
  • Firewatch. Потужна і пронизлива історія, яка свого часу здійснила прорив серед "бродилок", обов'язково знайде відгук у кожного. Але, на жаль, вона досить коротка, ви витратите не більше 4-5 годин.

  • The Walking Dead: The Telltale Definitive Series. Одна з тих ігор, яка являє собою приголомшливий витвір мистецтва. Фактично, це синтез відеоігрової індустрії та серіалів із телебачення.

Вас також можуть зацікавити новини: