Еллі з The Last Of Us назвали найкращим персонажем в історії відеоігор / Скріншот DualShockers

Перерахувати топ головних героїв за всю історію геймінгу, завдання не з простих, але портал DualShockers спробував його виконати. Журналісти склали топ-10 найкращих протагоністів в історії відеоігор.

Найкращі персонажі – складні особистості і мають свої недоліки. Вони не просто привносять щось в сюжет – вони і є сюжет. Ці персонажі здаються справжніми, і навіть коли ми з ними не згодні, ми розуміємо їх і їхні вчинки, говориться в замітці DualShockers.

  • Перше місце дісталося Еллі Вільямс з дилогії The Last Of Us. Вона жорстока, "зріла не по роках" і поставила на кін все, щоб помститися. Водночас вона трагічний персонаж, чия подорож – це повчальна історія про ненависть, народжену любов'ю.

Відео дня
false
  • На другому місці Артур Морган, головний герой Red Dead Redemption 2, Людина з власним моральним кодексом, яка готова на все заради друзів. Ніколи не було ковбоя, подібного Артуру, і, можливо, ніколи більше не буде, вважають журналісти.

false
  • Кратос з God of War заслужив місце в списку завдяки своїй разючій трансформації від людини, яка прагне крові, до мудрого воїна, який прагне зробити якнайкраще. 

false
  • На четвертій сходинці Геральт з рольової серії The Witcher, Відьмак, який розуміє, що не все "біле або чорне", а монстри бувають дуже різними. Хоча він, безумовно, найманий мисливець на монстрів, він більше, ніж просто меч, який рубить.

false
  • Командир Шепард з Mass Effect замикає п'ятірку найкращих персонажів. "Остання надія людства" не зупиниться ні перед чим, щоб врятувати галактику від загрози Женців. Однак Шепард більше, ніж солдат. Його історія – це історія дружби та любові, а також величі та героїзму.

false

Список найкращих персонажів, які не потрапили в першу п'ятірку: Джоель з The Last Of Us, Лара Крофт, Пітер Паркер з серії Marvel's Spider-Man і Клементина з серії The Walking Dead від Telltale. А замикає десятку трагічна постать Сенуа з Hellblade: Senua's sacrifice.

Раніше в DualShockers вибрали топ-10 найкращих ігор, схожих на Dark Souls. У творінь FromSoftware за останні покоління з'явилась низка якісних послідовників, і всі вони доступні на ПК.

А тим часом ми з нетерпінням чекаємо дебютний трейлер шостої частини GTA. Покажуть його, скоріш за все, на The Game Awards 2023, яка пройде 7 грудня.

Вас також можуть зацікавити новини: