У Києві з червня фонд оплати праці медиків зріс на 25%

11:26, 06 липня 2011
Країна
0 0

Заявляють у КМДА

У другому півріччі фонд оплати праці працівників сфери охорони здоров’я столиці зросте на 25% у порівнянні із аналогічним періодом минулого року.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської державної адміністрації, про це заявив голова КМДА Олександр ПОПОВ під час зустрічі з головними лікарями столичних медичних закладів 5 липня.

«Якщо в цілому порахувати, то ми маємо збільшення видатків тільки по фонду оплати праці приблизно на 250 мільйонів гривень. Це означає ріст фонду оплати праці у другому півріччі на 25% у порівнянні із минулим роком. Отже, тенденція закладається позитивна. Хочу висловити переконання, що ми не втратимо позитивної динаміки у цьому питанні і будемо намагатись вишукувати додаткові ресурси та підтримувати наших медиків», – сказав О.ПОПОВ.

Він нагадав, що у першому кварталі 2011 р. за рахунок внесення змін до бюджету столиці було виділено кошти у розмірі 200 млн. грн. на збільшення заробітної плати працівникам бюджетної сфери, з яких 60 млн. грн. – для працівників галузі охорони здоров’я. Також, за словами голови КМДА, було прийнято рішення на ці цілі виділити ще 22 млн. грн. із 1 червня. Окрім того, до Дня медичного працівника Київська міська держадміністрація перерахувала близько 60 млн. грн.

В повідомленні окремо відзначається, що на державному рівні було прийнято рішення щодо збільшення фонду оплати праці працівникам охорони здоров’я. Що стосується Києва, то це додатково приблизно 80 млн. грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter