этот материал доступен на русском

Опитування показало, від чого залежить чоловіча краса

20:53, 26 червня 2019
Стосунки
2637 0
Чоловіки з зігнутими в ту або іншу сторону носами розглядалися як найменш здорові / фото pixabay.com

Чоловіки з носами, схожими на прямі гірськолижні схили, вважаються більш привабливими й молодими порівняно з їхніми однолітками, що мають вигнуті носи.

Такі результати соціологічного опитування, опублікованого в журналі JAMA Plastic Surgery, повідомляє MedikForum.

Опитування проводили вчені зі Школи медицини при Стенфордському університеті в Каліфорнії, і в ході цього експерименту 500 добровольців переглянули близько десятка фотографії чоловіків, що мають різну форму носа.

Читайте такожПсихологи розкрили секрети компліментів у сексі (відео)

82% учасників експерименту були жінками, їм показували фотографії в довільному порядку, висловлюючи прохання оцінити їх за ступенем привабливості, ймовірним рівнем здоров'я, інтелекту, успішності й навіть лідерських якостей. Ті чоловіки, що мали носи з правильним кутом між носом і лобом у 130 градусів й носогубним кутом в 97 градусів, вважалися найбільш привабливими. Власники таких носів також перемагали і в інших категоріях, серед яких моложавість, лідерство й інтелект.

Цікаво, що чоловіки із зігнутими носами розглядалися як найменш здорові, найменш привабливі й контактні. Їх називали й найстарішими на вигляд.

Форма носа, як з'ясували дослідники, більш позитивно асоціюється з певними зовнішніми даними й внутрішніми характеристиками людини. Особливо помітною ця оцінка була у молодих учасників опитування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter