Названі речі, які не подобаються хлопцям в дівчатах \ фото: ua.depositphotos.com

У той час, як дівчина впевнена, що виглядає карколомно, проте, хлопці, які проходять повз морщать ніс і йдуть. За спотворене уявлення про сексуальність треба "дякувати" поп-культурі.

Про те, що чоловіки знаходять спокусливим в дівчині, а що ні розбиралося видання cosmo.com.ua.

Дитячий голосок. Дівчина розмовляє з хлопцем, як маленька дитина і думає, що йому це здасться милим, але натомість отримує тільки роздратування, тому що він в цей момент...бачить перед собою дитину. А цей образ зовсім не входить в число сексуальних уподобань дорослих і психічно здорових чоловіків.

Задушливий парфум. По-перше, не треба недооцінювати силу натуральних феромонів, а по-друге, різниця між легким квітковим ароматом і нудотною парфумерною хмарою колосальна.

Читайте такожПсихолог розказала, чому почуття остигають і що з цим робити

Качині губи. Селфі-одержимі дівчата рано чи пізно виробляють певний вираз обличчя, який обов'язково має на увазі губки, стиснуті в качиний дзьобик. Звичка закріплюється і непомітно для самої горе-спокусниці - вона починає використовувати її і в реальному житті. А як же природна, відкрита посмішка?

Незручне взуття. Гірше дівчини з качиними губами може бути тільки дівчина, яка незграбно йде на високих підборах. Подібне видовище викликає у чоловіків тільки жалість і глузування, але ж дівчина могла надіти зручні «човники» і продемонструвати свою фірмову летючу ходу...

Недоречні "брудні" розмови. Описати події майбутньої ночі бойфренду може тільки смілива дівчина і то, якщо знає, як і коли це можна зробити.

Блиск. Трохи золотистої пудри на вилиці, мерехтливого масла на декольте і ще можливо на ноги, щоб вони здавалися стрункішими. Один хлопець якось розповідав, що після побачення з любителькою блиску його руки, волосся, обличчя і сорочка виблискували, як крила казкової феї з мультика і залишок вечора йому довелося витратити не на приємні спогади про зустріч, а на активне відмивання себе від суперстійких косметичних блискіток.

Зловживання алкоголем. Якщо дівчина п'є нарівні з хлопцем в надії його вразити, то так і трапиться, тільки наслідки будуть прямо протилежними тому, що вона очікувала. Краще замовити келих вина або стакан коли і насолоджуватися спілкуванням - фальшива алкохоробрість до ранку пройде, а з нею випарується і черговий претендент на твоє серце.

Спроба виглядати в стилі порно-зірки. Така практика є помилковою. Краще пам'ятати, що немає нічого більш сексуального, ніж природність. Не забувай про це, коли наступного разу вирішиш уподібнитися Саші Грей. 

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram