"Війна майбутнього" між США та Росією чи Китаєм буде вкрай швидкою та смертоносною – американські генерали

16:28, 06 жовтня 2016
11229 0

Імовірна в майбутньому війна Америки з Росією чи Китаєм буде "дуже швидкою і смертоносною", та відрізнятиметься небаченою за останні 60 років жорстокістю.

Американские военные / REUTERS

Високі технології змінять характер війни у майбутньому, і майже неминучий конфлікт США з Китаєм або Росією буде вкрай швидким і жорстоким. Про це йшла мова на заході "Армія майбутнього" у вівторок, про який пишуть The Independent і Defense One.

Читайте такожКремль планує будувати під Москвою укриття від ядерного удару - ЗМІ

"Штучний інтелект і роботизована зброя прискорять будь-який конфлікт в майбутньому... Швидкість, з якою машини зможуть приймати рішення, поставить під сумнів нашу здатність діяти, вимагаючи нових взаємин між людиною і машиною", - вважає генерал-майор Вільям Хіггс.

Він попередив, що технічний прогрес, якого Росія і Китай досягли в останні роки, вимагає від Білого дому підготовки до насильства, небаченого американською армією з часів Кореї.

"США стикаються з екзистенційною загрозою від деяких агресивно діючих в гонці озброєнь країн", - зазначив заступник начальника штабу за операціями, планами і навчань генерал-лейтенант Джозеф Андерсон.

Така війна "майже гарантована", заявив начальник штабу армії генерал Марк Міллі.

Як повідомлялося, в РФ цього тижня проходять загальнонаціональні тренування цивільної оборони, "щоб гарантувати, що країна належним чином підготовлена у разі ядерного, хімічного і біологічного нападу з боку Заходу".

При цьому, як пише The Independent, Росія модернізує свій ядерний арсенал за рахунок введення нового покоління ядерних бомбардувальників, балістичних ракет і ядерної зброї для підводних човнів. Таким чином, незважаючи на міжнародні угоди про скорочення запасів ядерної зброї, «Кремль прагне збільшити свій ядерний потенціал, щоб переважити високу вогневу міць США».

У свою чергу міністр оборони США Еш Картер заявив, що Пентагон витратить 108 мільярдів доларів протягом п'яти років на модернізацію ядерної зброї.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter