Київ занепокоєний активізацією контактів НАТО з РФ на тлі триваючої агресії в Україні – посол

17:07, 06 грудня 2017
Політика
1830 0

Представник України у НАТО нагадав, що через російську агресію в Україні НАТО припинило практичну співпрацю з РФ, залишивши відкритими дипломатичні контакти.

Пристайко заявив про занепокоєння рішенням НАТО / фото УНІАН

Представник України в НАТО, посол Вадим Пристайко заявляє занепокоєння стосовно активізації Альянсом контактів з Росією на фоні її військової агресії проти України.

Так він прокоментував власному кореспонденту УНІАН Брюсселі інформацію, озвучену генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом стосовно того, що Альянс відновлює контакти з РФ по військовій лінії.

Читайте такожНовий підхід НАТО до Росії щодо "стримування та діалогу" виправдав себе - Столтенберг

Пристайко нагадав, що через російську агресію в Україні НАТО припинило практичну співпрацю з РФ, залишивши відкритими дипломатичні контакти.

«Разом з тим, союзники, особливо останнім часом, намагаються дедалі більше і більше спілкуватися, використовуючи відкриті лінії комунікації, про які вони заявляли з самого початку, тобто політика НАТО щодо двостороннього діалогу - з одного боку це стримування та захист, з іншого - підтримка діалогу, залишаються в силі. Але що нас, дійсно, непокоїть, так це те, що частина цього діалогу стає все більш активною, коли вже важко відрізнити, чим він відрізняється від повернення до business as usual», - сказав український посол.

У цьому зв'язку він зазначив, що за останній час було проведено шість засідань Ради Росія-НАТО (на рівні послів), також відновлюються контакти на найвищому військовому рівні.

«Це не може не непокоїти українську сторону», – резюмував Пристайко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter