этот материал доступен на русском

Зеленський залишається політиком з найвищим рівнем довіри громадян - опитування

11:59, 30 червня 2020
Політика
1918 0
Зеленському довіряють 41 % українців / фото УНІАН

Президент України Володимир Зеленський продовжує залишатися політиком, який має найвищий рівень довіри громадян - йому довіряють 41% українців.

Про це свідчать передані УНІАН результати соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова з 17 по 24 червня 2020 року.

Разом з тим, дослідження показало, що частка тих, хто Зеленському не довіряє, становить 51%.

Читайте такожСтало відомо, за кого б проголосували українці, якби зараз відбулись вибори - опитування

Соціологи зазначили, що усім 10 політикам, чиї прізвища були представлені в опитувальному листі, респонденти висловлюють недовіру частіше, ніж довіру.

За даними дослідження, наступним у рейтингу довіри є Дмитро Разумков - йому довіряють 32% опитаних, не довіряють 48%.

Довіра до інших представників влади є значно нижчою. Так, Арсену Авакову довіряють 13%, не довіряють ˗ 77%, Дмитру Шмигалю ˗ відповідно 12% і 61%, Ірині Венедіктовій ˗ відповідно 8% і 49,5%, Андрію Єрмаку ˗ відповідно 7% і 50,5%.

Низькою також є довіра й до опозиційних політиків. Юрію Бойку довіряють 22% респондентів, не довіряють ˗ 67%, Святославу Вакарчуку ˗ відповідно 18% і 70%, Петру Порошенку ˗ відповідно 17% і 77%, Юлії Тимошенко ˗ відповідно 14% і 79%.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2017 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Опитування проведене в рамках дослідницького проекту Центру Разумкова, що здійснюється за підтримки представництва «Фонду Фрідріха Науманна за свободу» в Україні.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter